SZKLARNIA - OGÓRKI | HOLANDIA | Z ZAKWATEROWANIEM

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Werckpost Polska sp.z.o.o
  • Kontakt: Angelika Werckpost
  • Telefon: 667374001
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Poszukujemy zmotywowanych osób do pracy w rodzinnej firmie z wieloletnim doświadczeniem, zajmującej się uprawą ekologicznych warzyw i owoców. Zakład oferuje stabilne zatrudnienie, komfortowe zakwaterowanie oraz transport do i z miejsca pracy.
Zakres obowiązków: zbiór ogórków, pielęgnacja oraz ogólne prace szklarniowe.

Miejsce pracy: Almere, Holandia

Oferujemy:
  • stawkę €11,75/h
  • dodatki zmianowe: godziny nadliczbowe 135%, sobota 135-150%, niedziela 200%, dni świąteczne 150%
  • dodatki urlopowy 10,82% oraz wakacyjny 8,33% dochodów brutto
  • transport do pracy
  • tygodniowy system wynagrodzeń
Oczekiwania wobec kandydata:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)